Apartmán Dominion Beach
Dominion Beach
Čeština
English
Deutsch
Espanol
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04

Lokalita

Dominion Beach je 16 akrový 5 hvězdičkový resort umístěný ve vzrostlé tropické zahradě se spoustou vodotrysků a jezírek, umožňující přímý vstup na 500m pláž. Uzavřený komplex je chráněn 24 hodinovou ochrannou službou a parkovišti.  3 bazény s restaurací, barem a fitness centrem poskytují dokonalý servis.

Dominion Beach resort je umístěn mezi Marbellou a Esteponou /3km východně od Estepony/ a je vzdálen od letiště Malaga 45 min. jízdy. Z letiště můžete použít dvouproudovou cestu A7 /N340/ nebo placenou dálnici AP 7. Podrobný příjezd do resortu naleznete na záložce kontakt.

Více než 15 golfových hřišť v nejbližším okolí poskytne dokonalý sportovní zážitek pro golfisty všech kategorií. Po 45 minutách jízdy navštívíte Gibraltar, kde na Vás dýchne stará Anglie, vyjedete lanovkou na vrchol a projdete si jeskynní komplex. Nezapomeňte navštívit nádhernou botanickou zahradu a dejte pozor na drzé opice, které potkáte na skále na každém kroku. Nezapomenutelný je i výlet do Afriky s možností jednak do španělské enklávy Ceuta, nebo přímo do Maroka. Trajekty vyjíždějí několikrát denně z Algeciras.

Určitě nebudete zklamaní návštěvou krokodýlí farmy v Torremolinos, neskutečné volné zoologické zahrady ve Fuengirole a další ZOO Selwo Aventura v Esteponě či krásné akvárium SeaLife v Benadlmadeně. Pro akčnější typy doporučujeme návštěvu největšího lanového parku v Andalusii Aventura Amazonia v Marbelle, milovníci skluzavek můžou navštívit aquapark v Mjias, nebo zábavní park pro celou rodinu Tivoli v Benalmadeně. Jestliže milujete květiny, pak si nenechejte ujít Orchidejový dům (zdarma).

Nezapomeňte se projít historickou části Estepony a navštívit světoznámý jachetní přístav Puerto Banus v Marbelle.  

Nový lákadlem je znovu otevřená skalní cesta Caminito del Rey, pro velký zájem je nutné se tam objednat s několikatýdenním předstihem, neboť denně tam může projít pouze 600 turistů.

Nezapomeňte zavítat také do vnitrozemí - do "města snů", starobylé Rondy, kde se snoubí maurský styl s renesancí.

Dominion Beach - Španělsko

Rezervujte on-line
Dominion Beach